Forum tematów wszelakich
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Serwer z dobrze rozwiniętym forum CS. Potrzebuję info o optymalizacji komputera pod GO.
Szambonurek
Junior Member
**

Registered: 2-9-2013
Member Is Offline

[*] posted on 25-2-2018 at 07:21 PM
Serwer z dobrze rozwiniętym forum CS. Potrzebuję info o optymalizacji komputera pod GO.

Siemano wszystkim. Mam delikatny problem z fpsami podczas gry i potrzebuję gdzieś na forum napisać żeby ktoś pomógł mi to ogarnąć ;) Znacie jakieś strony gdzie na forum udzielają się fanatycy CS GO? Chyba że może ktoś z was tutaj wie jak sobie z tym poradzić :D
View user's profile View All Posts By User
Szakal
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 25-2-2018 at 10:04 PM
Serwer z dobrze rozwiniętym forum CS. Potrzebuję info o optymalizacji komputera pod GO.

Ja tak miałem jak miałem stare sterowniki od karty graficznej. Spróbuj zainstalować najnowszą wersje, może to coś da. Czasem nawet głupie przeinstalowanie gry daje w miarę dobre efekty ;)
Bronson
Junior Member
**

Registered: 28-5-2015
Member Is Offline

[*] posted on 25-2-2018 at 11:09 PM

Na ftg napisz. Gram tam czasem i były na forum sporo razy poruszane tematy związane ze sprzętem. Najlepiej to napisz jaka to konfiguracja, procek, karta a nawet płyta główna ;) No i sprawdź te stery jak kolega wyżej pisał, może to taki banał :D
LeonAmator
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 25-2-2018 at 11:42 PM

Na stronie https://feelthegame.pl/ masz fajne serwery więc możesz przetestować jak się gra zachowuje przy małej liczbie graczy :) Jest też forum CS także napisz im, prędzej będą wiedzieć jak sobie z tym poradzić :P Zobacz też renderowanie wielordzeniowe, u mnie to siadło.
Szambonurek
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 26-2-2018 at 02:24 AM

Ja jadę na procku i5 i gtx 970. Do tego 8gb ramu i płyta gigabyte ga-b85m-d3h. Czytałem w necie i na takim zestawie wszystko powinno działać i 300fps powinno być z palcem w nosie :P U mnie jest coś lekko ponad 150 i dużo gorzej się gra :/
Bronson
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 26-2-2018 at 04:05 AM

Czytałem że gtx 970 i CS GO jakoś specjalnie się nie lubią więc może z tego wynika brak fps. Powinieneś mieć konfigurator nvidia więc tam też możesz zobaczyć, gdzieś w necie powinna być instrukcja jak dodać grę do tego konfiguratora ;)
GandalfZielony
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 26-2-2018 at 07:01 AM

Na stronie producenta są nowe stery do tej karty więc powinny pomóc. Używałem takiej samej jeszcze 2 miesiące temu i miałem podobne problemy…

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 68.4% - SQL: 31.6%]