Forum tematów wszelakich
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Projektant wnętrz z Poznania tanio żeby było
Frytka
Junior Member
**

Registered: 28-5-2015
Member Is Offline

[*] posted on 29-8-2017 at 06:28 AM
Projektant wnętrz z Poznania tanio żeby było

Mam do zaprojektowania dosłownie kuchnie i łazienke po remoncie wszystko. W zasadzie nie ma trudnych miejsc… tyle tylko, że łazienka jest dośc malutka… no i tu potrzeba kreatywności trochę ;) Jakiś projektant wnętrz z Poznania tanio mi to zrobi?
View user's profile View All Posts By User
Elfika
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 29-8-2017 at 08:51 AM

Jeśli szukasz taniego projektanta wnętrz z Poznania to może zadzwonisz tam gdzie ja? U mnie wyszło niedużo za całość a to duże mieszkanie. Kuchnia salon średnio ustawny …. no i przedpokój. Projekt był bardzo nowoczesny bo tak się umawialiśmy wiec duzo swiatła no i przetrzeni też sporo :) Tu masz linka do ich cennika http://www.mo-architekci.pl/cennik/ no ale musisz poprosić o wycenę. A tani projektant wnętrz z Poznania jak się ma jeszcze budowę domu na głowie jak ja to mus :P
Frytka
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 29-8-2017 at 10:24 AM

Chcę żeby zrobił coś w kuchni w stylu bardziej rodzinnym no i żeby nie przesadzał ze szklanymi elementami, bo dzieci są. Więc chodzi mi głownie o bezpieczeństwo dzieci.
WrednaZolza
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 29-8-2017 at 10:44 AM

Każdy kto zaczyna bawić się aranżacją wnętrz wie doskonale o tym, że to jest mnóstwo pracy, by przemyśleć jaki materiał z jakim materiałem połączyć. Ja lubię połączenie u mnie w salonie cegieł (jedna cała ściana w nich) a kanapa w takim puszkowym kocu. Dośc mało klasycznie to wygląda ale projekt wnętrz który mi kiedyś robiono inna firma niż tu podawana to był dobry strzał :)

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 65.3% - SQL: 34.7%]