Forum tematów wszelakich
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Tanie pranie tapicerki samochodowej w Poznaniu – możecie kogoś polecić?
karafka
Junior Member
**

Registered: 2-9-2013
Member Is Offline

[*] posted on 20-6-2017 at 12:14 AM
Tanie pranie tapicerki samochodowej w Poznaniu – możecie kogoś polecić?

Nie jestem w stanie sama doczyścić tapicerki samochodowej po poprzednim właścicielu niedawno kupionego auta i pomyślałam o profesjonalnym czyszczeniu. Bardzo często widzę takie oferty więc pewnie nie miałabym problemu ze znalezieniem takich usług, zwłaszcza w Poznaniu ale zależałoby mi na świetnym efekcie ale jednocześnie dobrej cenie. Może znacie jakąś dobrą ale niedrogą firmę czyszczącą tapicerki?
View user's profile View All Posts By User
Frytka
Junior Member
**

Registered: 28-5-2015
Member Is Offline

[*] posted on 20-6-2017 at 12:56 AM

Jak zależy ci na dobrym efekcie to nie patrz na cenę, po co ci wydawać pieniądze na usługę z której nie będziesz zadowolona nawet jeśli to nie będą małe pieniądze. Już lepiej od razu dopłacić

WrednaZolza
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 20-6-2017 at 01:20 AM

Nie zgadzam się z przekonaniem że tylko to co drogie musi być dobre :) zwłaszcza znając naprawdę dobrą firmę oferującą pranie tapicerki samochodowej w Poznaniu za nieduże pieniądze. Tutaj można zapoznać się ze szczegółami http://ecomyjnia-poznan.pl/dla-auta/czyszczenie-tapicerki-samochodowej/ i znaleźć cennik, sądzę że każdy dojdzie do wniosku że ceny są bardzo ok
karafka
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 20-6-2017 at 03:47 AM

Faktycznie myślałam że to będzie więcej kosztowało, a mam mały samochód :) fajnie
WrednaZolza
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 20-6-2017 at 05:45 AM

No i przede wszystkim jakość usług jest bardzo wysoka, czyszczenie gorącą parą usuwa też roztocza i inne alergeny więc jest nie tylko ładnie ale i higienicznie czysto. Firma Bogucki Eco Wash sprząta też w domu, między innymi tym samym sposobem czyszczą wykładziny i to też bardzo polecam, wyglądaja jak nowe i nie trzeba bać się chorób
karafka
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 20-6-2017 at 07:06 AM

Nad tym się nie zastanawiałam chociaż nie cierpię sama czyścić dywanów i nigdy nie jestem zadowolona z efektów :) Może i na to się zdecyduję. Bardzo dziękuję za polecenie tej firmy. Pozdrawiam.

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 71.2% - SQL: 28.8%]