Forum tematów wszelakich
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Ceny dentystów w Gdańsku na tle innych miast.
WrednaZolza
Junior Member
**

Registered: 28-5-2015
Member Is Offline

[*] posted on 4-6-2017 at 06:12 PM
Ceny dentystów w Gdańsku na tle innych miast.

Cześć, podobno w Gdańsku dentyści wypadają drogo w porównaniu nawet do Warszawy. Jeśli to prawda to może warto byłoby jeździć gdzieś np do Olsztyna na zabiegi. Ma ktoś sprawdzone info na ten temat? Będę wdzięczna.
View user's profile View All Posts By User
kurczaaaaki
Junior Member
**

Registered: 2-9-2013
Member Is Offline

[*] posted on 4-6-2017 at 07:36 PM

Wejdź sobie na strony gabinetów z róznych miast i porównaj ceny, bardziej miarodajnego i prostszego sposobu nie ma.
Afirmatorka
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 4-6-2017 at 10:27 PM

Dokładnie tak, możesz wpisać sobie w przeglądarce dentysta Gdańsk cennik. To powinno dać jakiś punkt zaczepienia. Z tego co ja zaobserwowałam to nie jest drogo, a mieszkałam we Wrocławiu, Warszawie i pod Poznaniem. Najważniejsze to znaleźć sobie odpowiedniego dentyste, ja chodzę do tego, http://www.dentico.eu/cennik/ - w linku masz od razu cennik. Ceny mają niższe niż większość gabinetów a usługi naprawdę wysokiej jakości. Świadczy o tym ilość klientów których obsługują, ale to już inny temat, pzdr.
Zakonnica
Junior Member
**

Registered: 2-9-2013
Member Is Offline

[*] posted on 4-6-2017 at 11:43 PM

Nie zauważyłem żeby usługi dentystów były w Gdańsku drogie. Tak się składa ze mam sporo znajomych rozsianych po różnych miastach i czasem gadamy sobie jak jest na własnym podwórku. Pod względem cen ogólnie Gdańsk wypada fajnie, jeśli chodzi typowo o dentystów to jest to pewnie kwestia wyboru gabinetu. Byłem kilka razy w dentico.eu i faktycznie nie są drodzy, a bardzo profesjonalni w tym co robią. Żona chodzi częsciej bo ma słabsze zeby i też jest zadowolona. Powoli zostaje coraz mniej do leczenia :).
Elfika
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 5-6-2017 at 02:32 AM

Zawsze można znaleźć tańszą usługę, mamy przecież wolny rynek. Zastanawia mnie tylko sensowność tego tematu bo nawet jeśli okazałoby się że w Gdańsku jest drogo no to jeździłabyś dajmy na to do Olsztyna na leczenie? Przecież podróz wyniesie Cię o wiele wiecej niż najdroższa usługa, a utraty czasu której nie da się przeliczyć na pieniadze juz nie licze.
WrednaZolza
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 5-6-2017 at 05:04 AM

Mam rodzinę w Olsztynie i mogłabym sobie do nich jeździć w odwiedziny i przy okazji odwiedzić denstyste. Nie kazdy jest zwiazany tylko z jednym miastem.
Elfika
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 5-6-2017 at 06:31 AM

To zmienia postać rzeczy ale mimo wszystko temat zupelnie nieprzydatny innym uzytkownikom.
WrednaZolza
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 5-6-2017 at 09:08 AM

I co z tego? Skoro o cos pytam to znaczy ze mam na mysli swoja sytuacje a nie setki innych osób. Troche sie czepiasz na moje oko takze dajmy sobie juz z tym spokój. Pozdrawiam wszystkich, dziękuję za okazaną serdeczność i cierpliwość. zamykam temat.

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 69.2% - SQL: 30.8%]