Forum tematów wszelakich
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Czy ktoś z was robił nadruki na płytach?
karafka
Junior Member
**

Registered: 2-9-2013
Member Is Offline

[*] posted on 29-5-2017 at 12:32 AM
Czy ktoś z was robił nadruki na płytach?

hejka! wpadłam na pewien pomysł co dacmojemy facetowi. No wiec mamy duuzo wspólnych zdjęć ale trzymać je na kompie to wiadomo ze się wszystkie traci jak się zniszczy itp. ja sama miałam taka sytuacje ze stracilam wszystkie zdjęcia jak mi laptopa ukradlina lotnisku. No nieważne! w każdym bądź razie wpadłam na pomysl żeby najfajniszjesze wspólne zdjęcia z różnych okazji wrzucić na plytke a na niej zrobić jakiś fajny nadruk, i będzie ona fajnie wygladac i jasne będzie ze na tej plytce to jego i moje zdjęcia. Robil ktoś z was nadruk na plytce? Mogę tam mieć wszstko co chce?
View user's profile View All Posts By User
Szyyyyyybka
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 29-5-2017 at 02:51 AM

A czemu na plytke a nie na pendrive?
karafka
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 29-5-2017 at 03:03 AM

No bo wlasnie chce jakiś fajny nadruk zrobić a na pendrive tego nie zrobie przecież!
Afirmatorka
Junior Member
**

Registered: 28-5-2015
Member Is Offline

[*] posted on 29-5-2017 at 04:57 AM

Ja robiłam nadruki na płytach jakiś czas temu – chociaż w innym celu niż Ty, to mogę pomóc :) no więc przede wszystkim musisz wybrać dobrą firmę, żeby te nadruki dobrze wyglądały i były dobrej jakości. Skąd jesteś? Ja mieszkam w warszawie i nadruki robiłam u nich http://www.gmcd.pl/nadruki/ . Z tymi nadrukami to tak jak ze wszystkim innym w naszym życiu ;) – nie możesz zrobić wszystkiego co Ci tylko przyjdzie do głowy, ale możesz zrobić sporo. Na tej stronce zobaczysz, że są różne rodzaje nadruków w zależności od nakładu. No ale z Twojego postu jest jasne ze chcesz raczej jedną płytkę, więc będziesz mogła nadrukować na niej to, na co pozwala użyta technika (w Twoim wypadku pewnie nadruk ink-jet którego ja tez uzywalam). Najlepiej zadzwon do nich :)
WrednaZolza
Junior Member
**

Registered: 28-5-2015
Member Is Offline

[*] posted on 29-5-2017 at 06:34 AM

jaki fajny pomysl, tez chyba taką płytę dla swojego zrobie :)
karafka
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 29-5-2017 at 08:37 AM

bardzo dziekuje za pomoc! Zadzwoniłam do nich i faktycznie wytłumaczyli mi wszystko co do nadruku itp. wiec to nie takie trudne jak wygląda na pierwszy rzut oka. Ale poradzili mi cos fajnego na co się zdecydowałam! No wiec do takiej plyty można dolaczycokladke! obadajcie sobiedokladny opis http://www.gmcd.pl/poligrafia/ . Ja się mega ciesze tym bo na tej okładce tez moge wydrukować na niej co tylko chce. Wiecie, taka okladka jaka kiedyś była dolaczana do plyt muzycznych ze zdjęciami i tekstem. Jeszcze raz dzięki za pomoc!

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 28.2% - SQL: 71.8%]