Forum tematów wszelakich
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Gdzie zamawiać transport zwłok na terenie Katowic?
Mauwtfa_natua
Junior Member
**

Registered: 2-9-2013
Member Is Offline

[*] posted on 29-5-2017 at 12:35 AM
Gdzie zamawiać transport zwłok na terenie Katowic?

Gdzie zamawiać transport zwłok na terenie Katowic żeby wszystko należycie wyglądało, zachowało powagę i szacunek do zmarłego. Wybaczcie jeśli to nieodpowiednie miejsce na takie pytanie ale zupełnie nie orientuję się co i jak w tej sytuacji robić. Liczę że mi pomożecie, pozdrawiam serdecznie.
View user's profile View All Posts By User
LeonAmator
Junior Member
**

Registered: 28-5-2015
Member Is Offline

[*] posted on 29-5-2017 at 03:34 AM

Nie ma za co przepraszać, po pierwsze współczuję zaistniałej sytuacji. Po drugie jeśli chodzi o transport zwłok Katowice oferują kilka dobrych firm ale ja polecałbym załatwiać wszystko tutaj: http://www.sacrumpogrzeby.pl/uslugi-transport-zwlok.html. Przynajmniej dla mnie ważne było żeby zakład był doświadczony i podszedł do sprawy z nalezytym szacunkiem i delikatnością. Rózne historie sie dziś słyszy a po co powodować nerwowe sytuacje? Firma jest terminowa i staje na wysokości zadania pod każdym wzgledem, w razie pytań pisz i się nie wahaj.
Mauwtfa_natua
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 29-5-2017 at 04:20 AM

Dzięki za odpowiedź. Mam dużo pytań ale nie chcę zbyt nadwyrężać twojej dobrej woli :). Jest jednak jeszcze jedna sprawa w której nikt ze znajomych i rodziny mi nie potrafił pomóc, mianowicie formalności pogrzebowe. Od czego mam zacząć?
LeonAmator
Junior Member
**

Registered: 28-5-2015
Member Is Offline

[*] posted on 29-5-2017 at 07:01 AM

Odsyłam do strony gdzie wszystko jest wyjaśnione przystępnym językiem: http://www.sacrumpogrzeby.pl/formalnosci-pogrzebowe.html. W skrócie masz dwie możliwości, albo zajmiesz się wszystkim sama albo pozwolisz zakładowi pogrzebowemu by występował w Twoim imieniu. Ja korzystałem z drugiej opcji ze względów osobistych i Tobie też polecam jeśli zmarły jest bliską lub nawet znajomą ci osobą. Tak jest dużo łatwiej.
Mauwtfa_natua
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 29-5-2017 at 08:28 AM

Miałam dużo szczęscia że akurat Ty odpisałeś. Jeszcze raz wielkie dzięki za pomoc.

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 73.7% - SQL: 26.3%]