Forum tematów wszelakich
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Gdzie można zapisać dzieci na taniec w Warszawie?
Frytka
Junior Member
**

Registered: 28-5-2015
Member Is Offline

[*] posted on 28-5-2017 at 09:24 PM
Gdzie można zapisać dzieci na taniec w Warszawie?

Cześć! Znacie jakieś fajne miejsce gdzie można zapisać dzieciaki na naukę tańca? W grę wchodzi Warszawa ewentualnie bliskie okolice. Zależy mi żeby maluchy sie wyszalały a przy okazji też czegoś nauczyły. Po sobie wiem że im wcześniej się zaszczepi pewne umiejętności nawet w niewielkim stopniu to zawsze coś w głowie zostanie albo będzie to początek wielkiej pasji. Także piszcie i polecajcie :)
View user's profile View All Posts By User
Bronson
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 28-5-2017 at 10:09 PM

Tak jak piszesz im wcześniej dzieciaki sie zaangażują w róze rzeczy tym wieksze szanse że odnajdą pasję. Poza tym każda zorganizowana forma aktywności w tak młodym wieku pozytywnie wpływa na rozwój a nic nie wpłynie tak pozytywnie jak taniec dla dzieci Warszawa ma kilka dobrych szkół ale ja zdecydowanie polecam tę: http://www.risingstars.com.pl/oferta/taniec-dla-dzieci. Chodziła tam moja córka, była bardzo zadowolona i dużo się nauczyła. 11 lat a na weselach jak zaczyna tańczyć to aż serce rośnie.
Elfika
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 28-5-2017 at 11:59 PM

To wszystko jest logiczne i na pewno lepsze niż sadzanie dzieciaka przed komputerem czy telewizorem ale z drugiej strony nic na siłe. Po swoich dzieciakach widzę jak trudno było zachęcać ale nie naciskać jednocześnie. Albo inaczej - przychodziły do domu i prosiły o skrzypce, zapisanie do harcerzy itd itp. W takich sytuacjach też trzeba mieć patent na filtrowanie co jest na poważnie a co tylko fanaberią, pozdrawiam.
Fever
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 29-5-2017 at 01:01 AM

Do Risingstars chodziły moje dzieciaki i powiem wam że cieszę się że tam je posłałem bo pozytywnie spędzały czas, wiele się nauczyły a ja nie miałem wyrzutów sumienia że nie mobilizuję ich do czegoś więcej niż tylko szkoła-dom-komputer. Pod kątem nauki tańca nie można powiedzieć złego słowa, bo naprawdę sporo się nauczyły. Może nie pójdą w ojca bo ja tańczyć nienawidzę :P
Elfika
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 29-5-2017 at 03:11 AM

To czemu sam nie przjedziesz się do tej szkoły? Taniec jest naturalnym ruchem człowieka, nie lubisz tego robić bo pewnie nie miałeś w przeszłości zbyt wielu okazji, później człowiek zacząć się wstydzić i tak już zostało :)
Fever
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 29-5-2017 at 06:01 AM

A wiesz że masz sporo racji. Obecnie mam dużo na głowie, ale w przyszłym roku może i bym zaczął chodzić. Wolę to niż siłownie czy bieganie.
Elfika
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 29-5-2017 at 08:02 AM

Nie patrz na to jak na mniejsze zło ale jak na początek pasji.

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 70.7% - SQL: 29.3%]