Forum tematów wszelakich
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Jak sprawdzają się animacje 3D w biznesie?
kurczaaaaki
Junior Member
**

Registered: 2-9-2013
Member Is Offline

[*] posted on 21-5-2017 at 11:49 PM
Jak sprawdzają się animacje 3D w biznesie?

Macie jakieś osobiste doświadczenia z animacjami 3d w marketingu waszej firmy? Prowadzę mały, lokalny salon meblowy, gdzie sami zajmujemy się wyrabianiem mebli. Chcielibyśmy ruszyć na rynek nieco dalej, pokazać się światu. Ktoś z ekipy wpadł na pomysł zbudowania animacji 3D, jakichś przykładowych aranżacji z meblami, ale też sposobów montowania niektórych elementów, czy też po prostu jakąś kreatywną reklamówkę… Nie jesteśmy pewni co…
View user's profile View All Posts By User
Zakonnica
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 22-5-2017 at 02:42 AM

Animacje 3D to bardzo ciekawa forma promocji, ale właśnie, trzeba najpierw się zdecydować jakoś czego się chce i oczekuje.:) Moja firma działa w branży ekologicznych technologii i postawiliśmy na edukację, zrobiliśmy kilka animowanych filmików o tym jak działają nasze systemy i dlaczego są przyjazne dla środowiska. Zainteresowanie było spore, projekt zdecydowanie odniósł sukces.:)
Szyyyyyybka
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 22-5-2017 at 03:23 AM

co ci mogę poradzić to tyle, by na początku wybrać jeden motyw i go przetestować. Wizualizacje z meblami, aranżacje, byłyby chyba najlepsze. Chociaż instrukcje i reklama też byłyby całkiem… Może pogadajcie z jakimś studiem, które ma doświadczenie w tym temacie?
WrednaZolza
Junior Member
**

Registered: 28-5-2015
Member Is Offline

[*] posted on 22-5-2017 at 05:16 AM

Też miałam mętlik w głowie, jak zespół postanowił zamówić animacje. Nie wiedzieliśmy czego chcemy, ale pracownicy studia bardzo mile nam doradzili. Mogę Ci zresztą dać na nich namiary, wejdź sobie na stronę internetową altariastudio.com/oferta/modelowanie-i-tworzenie-animacji-3d i poczytasz o ich ofercie. Na pewno animacje 3D mogą bardzo pomóc w rozwoju biznesu.:)
kurczaaaaki
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 22-5-2017 at 06:20 AM

dziękuję za wszystkie historie, ciekawie je przeczytać, zainspirować się. Chyba właśnie tak zrobimy, że najpierw wybierzemy się do studia, by przedyskutować pomysł. Portfolio tego studia ma bardzo fajne wizualizacje architektoniczne z meblami i gotowymi aranżacjami, może dałoby radę coś na tym ugrać…
Afirmatorka
Junior Member
**

Registered: 28-5-2015
Member Is Offline

[*] posted on 22-5-2017 at 08:52 AM

moja firma rok temu wypuściła wesołą reklamę o jednym z produktów i powiem wam, że klienci cenią sobie poczucie humoru. Naprawdę statystyki podskoczyły, filmik był często udostępniany i osiągnęliśmy sukces.:) polecam kreatywne animacje z przymrużeniem oka.:D sprawdzają się.:D

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 41.3% - SQL: 58.7%]