Forum tematów wszelakich
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Szafy na broń – co powinny mieć?
WrednaZolza
Junior Member
**

Registered: 28-5-2015
Member Is Offline

[*] posted on 11-5-2017 at 11:41 PM
Szafy na broń – co powinny mieć?

Witam, co powinny mieć szafki na broń i czy można kupić zwykłe czy muszą być jakieś specjalne, z przeznaczeniem do trzymania broni? Z góry dziekuje za odpowiedzi i pozdrawiam serdecznie.
View user's profile View All Posts By User
kurczaaaaki
Junior Member
**

Registered: 2-9-2013
Member Is Offline

[*] posted on 12-5-2017 at 01:11 AM

Ogólnie rzecz biorąc to zwykla szafka nie przejdzie kontroli. Nie wiem jak to wygląda w miescie, albo województwie w którym pracujesz, czy mieszkasz ale u nas jest jasno powiedziane że szafki muszą być konkretnie przeznaczone na broń i poza tym muszą jeszcze spełniać dodatkowe wymogi. Nie kombinuj bo wprowadzisz sie tylko w wieksze koszty.
Zakonnica
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 12-5-2017 at 02:38 AM

Zgadzam się z kolegą że kombinowanie nie ma sensu tym bardziej że szafy na broń nie są drogie, ani trudnodostępne. Popatrz sobie chociażby na ten sklep: x47.pl/Sejfy/Szafy-na-bron. Pracuje w ochronie obiektu wojskowego i do nas własnie stąd zamawiali w czym osobiście pomagałem bo mam doświadczenie w robieniu takich specjalnych zakupów. Możesz zamawiac w ciemno bo nie znajdziesz ani tańszej ani lepszej jakościowo oferty. Pozdrawiam.
Szyyyyyybka
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 12-5-2017 at 04:43 AM

Cześć, u nas tego typu meble też były zamawiane w x47.pl i nie ma z nimi żadnego problemu. Porządnie i solidnie wykonane dodatkowo są mądrze zaprojektowane więc nie ma szans żeby coś się wydarzyło przypadkowo, jak wypadnięcie broni czy coś podobnego. Co do wykonania to stoją stabilnie, nie bujają się, drzwi dochodzą idealnie nawet po długim i częstym użytkowaniu. Jednym słowem polecam.
WrednaZolza
Junior Member
**

Registered: 28-5-2015
Member Is Offline

[*] posted on 12-5-2017 at 06:51 AM

Nawet nie wiem jak wam dziękować za pomoc bo sama to bym chyba tygodniami szukała takiego sklepu. Fajnie ze sieodezwaliscie, że w ogóle chciało się wam odpisywać bo nie miałam zwykle dobrych doswiadczen z forami.

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 78.4% - SQL: 21.6%]