Forum tematów wszelakich
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Szukam zatrudnienia w charakterze hostessy w Krakowie. Rady?
Sarah
Junior Member
**

Registered: 28-5-2015
Member Is Offline

[*] posted on 2-5-2017 at 03:58 AM
Szukam zatrudnienia w charakterze hostessy w Krakowie. Rady?

Witam serdecznie. Jestem hostessą z kilkuletnim doświadczeniem (dorabiam tak sobie od 16 roku życia, bo praca przyjemna i sympatyczna) i właśnie się przeprowadzam do Krakowa, bo drugi stopień studiów chcę zrobić tam. Planuję nadal dorywczo pracować, najlepiej włąśnie jako hostessa, ale niestety w Krakowie nie mam żadnych znajomości i nie za bardzo wiem, jak zacząć je zdobywać. Jeśli któraś z was tam pracuje i wie gdzie i jak szukać, to dajcie mi znać :) Buziaki!
View user's profile View All Posts By User
Frytka
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 2-5-2017 at 05:15 AM

Ja tak samo jak ty jestem na studiach w Krakowie i generalnie mój kierunek mi nie pozwala na stałą pracę. No ale w weekendy i czasem w tygodniu dorabiam, a to jako niania, a to właśnie jako hostessa. Nie mówię że zleceń jest dużo ale w internecie się co jakiś czas coś pojawia.
Elfika
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 2-5-2017 at 07:17 AM

No właśnie w tym jest problem z takim indywidualnym szukaniem pracy w tej branży. Jak jesteś hostessą z doświadczeniem to nie jest trudno się załapać, ale najpierw musisz zauważyć, że szukają kogoś. Jak nie śledzisz na bieżąco to możesz sobie odpowiadać na ogłoszenia następnego dnia i pewnie już wszystkie miejsca będą zajęte :D Polecam raczej się odezwać do jakiejś agencji, to jest teraz logiczniejsza droga też dla potencjalnych pracodawców
Afirmatorka
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 2-5-2017 at 07:40 AM

Mam dokładnie takie samo podejście jak koleżanka wyżej. Mi nigdy nie brakuje pracy, bo wbrew pozorom hostessy w Krakowie są ciągle poszukiwane. Tylko właśnie w dzisiejszych czasach poważne firmy korzystają z pośredników. Wygodniej się u nich zapisać i oni sami znajdą ci klientów. Ale tak już odpowiadając na twoje pytanie, wejdź na http://www.hostamo.pl/hostessy-krakow/, to jest strona agencji gdzie ja pracuje, konkretnie właśnie oddziału krakowskiego
Tasiemka
Junior Member
**

Registered: 2-9-2013
Member Is Offline

[*] posted on 2-5-2017 at 09:44 AM

Nie wiem, czy koleżance która zadała pytanie się spodoba, ale mnie też temat ciekawił, weszłam i uważam, że to jest super pomysł! Dla hostessy przecież najgorsze jest szukanie klientów, a teraz ktoś to za ciebie zrobi. Super układ!

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 34.1% - SQL: 65.9%]