Forum tematów wszelakich
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: jak przeprowadzić firmę w ciągu jednego dnia?
Afirmatorka
Junior Member
**

Registered: 28-5-2015
Member Is Offline

[*] posted on 3-4-2017 at 12:07 AM
jak przeprowadzić firmę w ciągu jednego dnia?

Witam wszystkich. Będę przeprowadzać firmę z jednego lokalu do drugiego w tym samym mieście, a konkretnie w Krakowie. Zatrudniam pięćdziesiąt osób. do przeprowadzki jest mnóstwo sprzętu elektronicznego, biurka krzesła oraz oczywiście niezliczona ilość dokumentów. czy jakiś przedsiębiorca, najlepiej z Krakowa przeprowadzał się kiedyś i mógłby podzielić się swoim doświadczeniem. Zależy mi na szybkiej przeprowadzce, najlepiej w ciągu dnia. Wiadomo każdy dzień pracy do tyłu to dla mnie ogromne straty. Idealnie byłoby wszystko przenieść w weekend.
View user's profile View All Posts By User
Elfika
Junior Member
**

Registered: 28-5-2015
Member Is Offline

[*] posted on 3-4-2017 at 02:18 AM

Jakieś pół roku temu tez przenosiłam siedzibę firmy. Wiem jakie przy tym jest zamieszanie. najlepiej wszystko sobie rozplanuj dużo wcześniej. szybka przeprowadzka firmy wymaga doświadczenia, dlatego najlepiej wynajmij odpowiednią firmę przeprowadzkową. Mogę ci polecić jedną, wszystkie informacje na jej temat znajdziesz tutaj. Pomagają przy pakowaniu, dostarczają niezbędnego sprzętu by wszystko zabezpieczyć. Bardzo odpowiedzialne podejście, na każdym kroku nadzorują wszystko. Od pakowania do ładowania po wypakunek. Najlepiej do nich zadzwoń, wypytają cię o szczegóły i od razu wycenia ile to może kosztować. Mi wyszło bardzo korzystnie.
Szambonurek
Junior Member
**

Registered: 2-9-2013
Member Is Offline

[*] posted on 3-4-2017 at 03:45 AM

Z mojego doświadczenia, niestety trzeba ten jeden albo nawet dwa dni zliczyć na straty. może nawet lepiej od razu zaangażować pracowników w przeprowadzkę to jest szansa, ze wszystko pójdzie szybciej. Jak będzie więcej rąk do noszenia łatwiej będzie to ogarnąć po prostu.
karafka
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 3-4-2017 at 05:47 AM

Tylko, ze większość pracowników nie ma w swoich obowiązków targania klamotów i w sumie nie można od nich tego wymagać. A za dzień pracy i tak im trzeba zapłacić, bo wszyscy nie mogą sobie przymusowo wziąć wolnego.
Szambonurek
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 3-4-2017 at 06:35 AM

No chyba, ze pracują na zlecenie, wtedy będzie ich łatwiej przekonać, bo za dzień w którym nie przychodzą do pracy nie dostają kasy. u mnie tak jest i wszystko poszło w jeden dzień inaczej nie ma szansy na tak szybką przeprowadzkę.
karafka
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 3-4-2017 at 07:44 AM

Ale jak to wszystkich masz an umowę zlecenie? Nie ma się czym chwalić Januszu biznesu, wiesz, ze to jest łamanie prawa?
Szambonurek
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 3-4-2017 at 09:46 AM

Bez przesady, wszyscy tak robią. nie jestem jakimś wyjątkiem.

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 39.8% - SQL: 60.2%]