Forum tematów wszelakich
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Koszt dobrego przesiewacza do mąki i czy można dostać dofinansowanie?
Szambonurek
Junior Member
**

Registered: 2-9-2013
Member Is Offline

[*] posted on 29-3-2017 at 03:27 AM
Koszt dobrego przesiewacza do mąki i czy można dostać dofinansowanie?

Witam wszystkich. Pojawił mi się niespodziewany wydatek w firmie którego nie przewidziałem a okazuje się potrzebny przy współpracy z niektórymi odbiorcami, szczególnie zagranicznymi. Chodzi o przesiewacz do mąki, byłbym bardzo wdzieczny za namiary gdzie mogę tani i dobry kupić. Będę także niezmiernie wdzieczny za informacje czy mozna na taki sprzet dostać dofinansowanie. Pozdrawiam i dziękuję.
View user's profile View All Posts By User
Elfika
Junior Member
**

Registered: 28-5-2015
Member Is Offline

[*] posted on 29-3-2017 at 04:04 AM

Zamawiałam niedawno do firmy przesiewacz rotacyjny ale do mąki też rzucił mi się w oczy - inzynieria.pro/przesiewacz-do-maki-1743.html, chodzi o coś takiego? Jeśli tak to dystrybutor jest bardzo w porządku, można mu zaufać. Oprócz poważne współpracy mozeszmiecpewnosc ze dostaniesz najnizsze ceny bo niewiele firm zajmuje sie takimi urzadzeniami. Co jeszcze moge pochwalić to terminowość i ogólnie szybkość dostarczenia urządzenia, pzdr.
LeonAmator
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 29-3-2017 at 06:06 AM

Przepraszam ze wchodze w slowo ale przydalyby mi sie informacje na temat przesiewaczy rotacyjnych do piasku. Czy taki właśnie zamawiałaś i mogłabyś napisać jak się sprawdza?
Elfika
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 29-3-2017 at 08:49 AM

Nie ma za co przepraszać od tego mamy forum zeby sobie pomagać. Kupiłam dokładnie taki - inzynieria.pro/przesiewacz-dla-piasku-rotacyjny-zataczajacy-2133.html, osoby które na nim pracują są bardzo zadowolone i go chwalą bo cechuje siewiekszawydajnoscianiz nasz poprzedni, jest cichszy i bardziej energooszczedny. Modernizacja okazała się trafiona bo moce przerobowe wzrosły przy zmniejszeniu kosztów. Pytaj o cokolwiek jeśli chcesz.
GandalfZielony
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 29-3-2017 at 10:23 AM

W mojej poprzedniej pracy zamawialiśmy kilkakrotnie w iPRO przesiewacze a nawet stacje przesiewania i zawsze wszystko było okej. Pod wzgledem jakości urządzeń to z pewnością jeden z lepszych dystrybutorów nie tylko w Polsce ale całej centralnej Europie. Jako ze jest to specyficzna branża to cieszy fakt że zawsze moglesliczyc na pomoc obslugi której zalezalozebysmial to czego potrzebujesz a nie zebywepchnac ci cos drogiego.
Szambonurek
Junior Member
**

Registered: 2-9-2013
Member Is Offline

[*] posted on 29-3-2017 at 10:44 AM

Dziękuję za link i konkretne info. Dokładnie o takie urzadzenie mi chodziło także należy ci sie podziw że tak szybko mi pomogłaś. Jeszcze raz serdeczne dzięki a temat chyba można zamykać.

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 70.4% - SQL: 29.6%]