Forum tematów wszelakich
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Czy są jakieś zajęcia adaptacyjne w Warszawie?
GandalfZielony
Junior Member
**

Registered: 28-5-2015
Member Is Offline

[*] posted on 20-3-2017 at 04:57 AM
Czy są jakieś zajęcia adaptacyjne w Warszawie?

Witam serdecznie. Mam dziecko w wieku 2 lat i interesuje mnie zapisanie go na jakieś zajęcia adaptacyjne. Ostatnio tyle się na ten temat mówi, że właśnie chętnie bym się na coś takiego zdecydował, żeby dziecko się rozwijało, bo teraz to w sumie jest taki wiek, że trudno coś dla dziecka wymyślać i jakieś inne zajęcia znajdować, a znajoma mówiła, że właśnie czegoś takiego by szukała. Więc szukam. Może Wy coś wiecie na temat tego jak to dokładnie wygląda i coś może w tej kwestii polecicie ciekawego? Liczę na Was bardzo :)
View user's profile View All Posts By User
WrednaZolza
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 20-3-2017 at 06:03 AM

Świetnie, że rodzice coraz chętniej zapisują dzieci na takie zajęcia, mnie się bardzo takie inicjatywy podobają. Moje dziecko w tym wieku chodziło też na takie właśnie zajęcia. Znaczy w sumie to razem chodziliśmy, bo to są zajęcia takie, na które opiekunem trzeba trzeba przyjść. I bardzo mi się to też podobało. Jeśl chodzi o zajęcia adaptacyjne Warszawa ma sporo do zaoferewowania i na przykład już na stronie nawet znajdziesz może takie zajęcia, które Cię mogą zainteresować. Dużo muzyk, ruchu, budowanie biskości z rodzicem, super to jest sprawa naprawdę
GandalfZielony
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 20-3-2017 at 08:45 AM

Właśnie chyba na takie coś bym się zdecydował tak myślę. Pocztałem sobie ten opis i widzę, że w sumie to nawet ja z moim dzieckiem bym się dobrze bawił na takich zajęciach. A powiedz mi jeszcze czy te zajęcia rzeczywiście coś dały? Jak tak z perspektywy czasu teraz je oceniasz to poszałbyś jeszcze raz na takie zajęcia i patrzyła co one mogą dać Twojemu dziecku? Jak to oceniasz?
WrednaZolza
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 20-3-2017 at 09:40 AM

No oceniam właśnie bardzo dobrze i jestem mega zadowolona, bo zarówno ja jak i moje dziecko się dużo nauczyliśmy. Na pewno bym zapisała jeszcze i to bez zastanowienia. Wcześniej się zastanawiałam czy zapisywać dziecko, bo nie wiedziałam jak to wygląda, ale teraz już wszystko wiem i wiem też, że na pewno jeszcze raz bym się też na to zdecydowała, bo to jest dobra sprawa takie zajęcia. Muzyka, ruch, zabawa i nauka to coś czego nawet takie małe dzieci potrzebują już dla prawidłowego rozwoju

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 73.0% - SQL: 27.0%]