Forum tematów wszelakich
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Gdzie kupić szampon do włosów wypadających?
Mauwtfa_natua
Junior Member
**

Registered: 2-9-2013
Member Is Offline

[*] posted on 2-3-2017 at 12:35 AM
Gdzie kupić szampon do włosów wypadających?

Ostatnio zauważyłam, że strasznie mi się osłabiły włosy… nie podoba mi się to.:( co robić, by było lepiej? Nie chcę zostać łysa!! Za każdym razem jak się czeszę to na szczotce zostaje garść włosów i nie wiem już sama jak sobie z tym poradzić… możecie mi polecić jakiś dobry szampon??
View user's profile View All Posts By User
karafka
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 2-3-2017 at 12:58 AM

wiesz co, musisz szerzej podejść do tego problemu.;) szampon jest ważny i warto używać jakiegoś dobrego, który będzie wzmacniał włosy, ale to też kwestia diety i trybu życia. Nie stresujesz się za bardzo? Mi zawsze włosy się osłabiają w reakcji na stres. Wtedy częściej piję melisę i pokrzywę, szczególnie tą drugą polecam, bo regeneruje i oczyszcza.;)
Frytka
Junior Member
**

Registered: 28-5-2015
Member Is Offline

[*] posted on 2-3-2017 at 03:14 AM

ich szampony są niezłe https://www.floslek.pl/11,produkty_lab/187,szampony_do_w%C5%82osow_.html. Odkąd używam szampon do włosów wypadających od tego producenta widzę poprawę. Ale zgadzam się z koleżanką wyżej, że ogromne znaczenie ma cały tryb życia i diety. Nasiona słonecznika też bardzo dobrze wpływają na włosy i cerę.;)
Mauwtfa_natua
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 2-3-2017 at 04:34 AM

Dziękuję wam za odpowiedzi.:) fakt, że ostatnio mam w życiu trochę stresu… spróbuję podejść do tego wielozadaniowo. Kupię sobie jakiś z tych szamponów na próbę, spróbuję też tej pokrzywy i ziaren słonecznika… coś jeszcze możecie mi polecić?
karafka
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 2-3-2017 at 06:54 AM

Przede wszystkim jeśli ci się nie odmieni po dłuższym czasie, zmianie diety i dbaniu o włosy, to przejdź się do lekarza, bo może wypadanie włosów to tylko jakiś objaw czegoś poważnego. Oby nie!
Afirmatorka
Junior Member
**

Registered: 28-5-2015
Member Is Offline

[*] posted on 2-3-2017 at 08:17 AM

z doświadczenia powiem, że FLOSLEK naprawdę dobrze radzi sobie z włosami i cerą, nawet jeśli są problematyczne.;) a badania kontrolne to absolutna konieczność, warto je robić co jakiś czas, by sprawdzić się co dzieje się w organizmie. Kiedy ostatnio je miałaś? Wiem, że nasza służba zdrowia niechętnie robi badania profilaktyczne, ale zawsze warto na nią naciskać.
Mauwtfa_natua
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 2-3-2017 at 09:02 AM

może racja, poproszę o jakieś badanie krwi, przy okazji zobaczę co wyjdzie. Mam nadzieję, że to nic poważnego.;)

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 78.0% - SQL: 22.0%]