Forum tematów wszelakich
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Jaki ekspres kawy wykorzystać do lokalu?
Szambonurek
Junior Member
**

Registered: 2-9-2013
Member Is Offline

[*] posted on 30-1-2017 at 04:30 AM
Jaki ekspres kawy wykorzystać do lokalu?

Witam wszystkich. Jestem wielki smakoszem kaw i po prostu nie wyobrażam sobie życia bez dobrego kubka kawy ;) ale jakoś nigdy nie miałem ekspresu do kawy, tylko klasycznie ją zaparzałem. Tak sobie pomyślałem, że w końcu sobie kupię jakiś dobry ekspres do kawy i będę już na bardzo długi czas ;) problem jest taki, że nie mam pojęcia z jakiej stronki go zamówić i tak naprawdę jaki model ;) będę niesamowicie wdzięczny jak jednak ktoś z Was mi poleci gdzie opłaca się zamawiać ekspresy ;) z góry dziękuję i pozdrawiam!
View user's profile View All Posts By User
JAJKO
Junior Member
**

Registered: 2-9-2013
Member Is Offline

[*] posted on 30-1-2017 at 07:17 AM

No w sumie ja sobie zamówiłem swój ekspres do kawy z tej stronki: probox.pl/kategoria-produktu/15/ekspresy-do-kawy i muszę przyznać, że był to doskonały wybór, bo ekspres działa fantastycznie i pyszną kawkę z niego mam. Jak jesteś zainteresowany to odwiedź ten link co ci podaje i tam wybierz któryś z modeli. Stronka jest pewna i sprawdzona także szybko zrealizują zamówienie.
LeonAmator
Junior Member
**

Registered: 28-5-2015
Member Is Offline

[*] posted on 30-1-2017 at 07:40 AM

Hmm.. ja też chodzę z zamiarem kupna ekspresu do kawy już mega długo i też chyba sobie zamówię z tej stronki bo przekonują mnie ceny i widać, że taki ekspres już jest z tzw. lepszej półki, a więc bardzo dobrze mi będzie służył ;)
Afirmatorka
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 30-1-2017 at 08:43 AM

Ja mam to samo.. bez kawki normalnie nie da się normalnie prosperować, szczególnie jak się nie dosypia ;/
Bronson
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 30-1-2017 at 10:15 AM

Dobry ekspres do kawy to zdecydowanie skarb i warto pomyśleć o takim o jakim wspominaliście wcześniej

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 71.0% - SQL: 29.0%]