Forum tematów wszelakich
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Flota samochodowa – jak nią zarządzać?
WrednaZolza
Junior Member
**

Registered: 28-5-2015
Member Is Offline

[*] posted on 18-1-2017 at 11:17 PM
Flota samochodowa – jak nią zarządzać?

Cześć. Jestem odpowiedzialna w mojej firmie za zarządzanie całą flotą naszych samochodów. I jakos tak Wam powiem, że średnio to teraz wychodzi. Dlatego teraz właśnie mam zgodę na to, żeby w jakiś sposób to unowocześnić. No tylko właśnie w jaki? U nas wszystko takie przestarzałe i jeszcze kartka i ołówek
View user's profile View All Posts By User
kurczaaaaki
Junior Member
**

Registered: 2-9-2013
Member Is Offline

[*] posted on 18-1-2017 at 11:57 PM

Od kartki i ołówka to jak najszybcuej musicie odejść. Teraz są takie systemy zarządzania flotą samochodów, zę to się w głowie nie mieści. Wszystko nowoczesne, automatyczne. I jeszcze na żywo możesz śledzić co się dzieje z danym samochodem, więc już w oóle to jest swietna opcja, którą w ilmie logistycznej trzeba mieć
WrednaZolza
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 19-1-2017 at 12:36 AM

No tak to rzeczywiście są już takie bajery, że trzeba koniecznie w to zainewestować. A możesz trochę więcej na temat powiedzieć? Gie takie rzeczy mogę znaleźć i kto się zajmie dostarczeniem całego tego sprzętu do mnie, żeby wszystko właśnie tak wyglądało dobrze jak mówisz?
kurczaaaaki
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 19-1-2017 at 03:16 AM

No możesz chociażby wejść na stronę globtrak.pl/zarzadzanie-flota-samochodowa/ i tam to już w szczegółach sobie poczytasz jak to wygląda z technicznego punktu widzenia. Profesjonalne filmy spedycyjne inwestują w taki sprzęt, bo to rzeczywiście ułatwia pracę
WrednaZolza
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 19-1-2017 at 04:05 AM

No powiem rzeczywiście, że wygląda to dość obiecująco. Ale czy tej firmie na pewno można ufać? W sensie czy tej rozwiązania na pewno się sprawdzą? Bo jednak nie chciałabym pieniędzy w błoto wyrzucić jak się okaże, że to jest jednak do niczego wszystko
kurczaaaaki
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 19-1-2017 at 05:27 AM

Czy warto? Kobieto, globtrak.pl/ to jest obecnie jedna z najlepszych firm na rynku, która oferuje takie rozwiązania, więc odpowiedź w tym przypadku akurat nasuwa się sama. Tak, warto im zaufać i sprawdzić, jak się te ich sprżety wszystkie prezentują w praktyce
WrednaZolza
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 19-1-2017 at 08:02 AM

W takim razie chyba jednak rzeczywiście nie mam żadnego innego wyjścia jak tylko się przekonać co do tego czy to wszystko będzie działało również w mojej firmie. Wielkie dzięki, ze tutaj zajrzeliście i pomogliście z tą sprawą floty samochodowej

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 77.6% - SQL: 22.4%]