Forum tematów wszelakich
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Doradztwo podatkowe dla małej firmy
kurczaaaaki
Junior Member
**

Registered: 2-9-2013
Member Is Offline

[*] posted on 4-1-2017 at 11:57 PM
Doradztwo podatkowe dla małej firmy

Witam serdecznie. Prowadzę własną działalność i poszukuje obecnie firmy, która zajęła by się kwestiami związanymi z podatkami. Sam osobiście się na tym kompletnie nie znam, dlatego wolę zdać się na doświadczonych specjalistów w tej dziedzinie. Czy ktoś z Was korzystał z takich usług i mógłby mi polecić dobrą i sprawdzoną firmę?
View user's profile View All Posts By User
Szambonurek
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 5-1-2017 at 02:52 AM

Witaj, co do podatków to także mam z tym problem i zawsze korzystam z firm zewnętrznych. Ostatnio audyt przeprowadzała mi znakomita firma, której ofertę znajdziesz na stronie: http://swgk.pl/pl/doradcy-podatkowi, gdzie szczegółowo opisali zakres swoich działań. Polecam. Wykonali pracę na najwyższym poziomie.
WrednaZolza
Junior Member
**

Registered: 28-5-2015
Member Is Offline

[*] posted on 5-1-2017 at 04:17 AM

Witajcie, zgodzę się z moim poprzednikiem co do proponowanej firmy. Są to doskonali specjaliści, którzy znają się na swojej pracy. Mają wieloletnie doświadczanie i dużą wiedzę, co widać po efektach.
Sarah
Junior Member
**

Registered: 28-5-2015
Member Is Offline

[*] posted on 5-1-2017 at 06:51 AM

Hej, ja także korzystałam z ich usług w zakresie podatków i muszę przyznać, że wykonali świetną pracę. Przygotowany przez nich raport był bardzo dokładny, a dodatkowe uwagi i sugestie wpłynęły pozytywnie na funkcjonowanie całej firmy.
Szakal
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 5-1-2017 at 09:21 AM

Zdecydowanie zgadzam się z moimi poprzednikami. Firma obsługuje wiele firm w całej Polsce i to na najwyższym poziomie. Ja i wielu moich znajomych od kilku lat korzystamy z ich usług i wszyscy mamy taką samą opinię na ich temat – polecamy!

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 31.0% - SQL: 69.0%]