Forum tematów wszelakich
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Michelin opony zimowe - prowadzenia, a cena?
WrednaZolza
Junior Member
**

Registered: 28-5-2015
Member Is Offline

[*] posted on 4-1-2017 at 04:35 AM
Michelin opony zimowe - prowadzenia, a cena?

Ostatnio często słyszę o marce Michelin, mają głośne reklamy. Zastanawiam się czy rzeczywiście opłaca się je kupować? Jaka jest jakość prowadzenia? Dodam, że nie mieszkam w mieście, tylko na obrzeżach i zależy mi na pewnych dojazdach o każdej porze roku… Wiadomo jak potrafi być zimą. Mieszkam za taką stromą górką i jak jest ślisko to ze starymi oponami naprawdę mam problem, by podjechać. Szukam opon, które byłyby trochę stabilniejsze…
View user's profile View All Posts By User
Afirmatorka
Junior Member
**

Registered: 28-5-2015
Member Is Offline

[*] posted on 4-1-2017 at 04:46 AM

No niestety mieszkanie na obrzeżach ma swoje wady.;) I znam ten ból stromych górek. I nieodśnieżonych dróg. Czasem to naprawdę masakra… Ale od roku jeżdżę na Michelin i czuję różnicę. To chyba kwestia projektu opony, lepiej trzymają się podłoża i mniej wariują. Mam model ALPIN 5 ZP.:)
kurczaaaaki
Junior Member
**

Registered: 2-9-2013
Member Is Offline

[*] posted on 4-1-2017 at 07:42 AM

Dobrze się prowadzi. Michelin to gwarancja jakości… W tym przypadku reklamy nie mijają się z prawdą. A jeśli chodzi o ceny to zależy na jaką trafisz okazję i gdzie kupujesz. Na przykład w tym sklepie internetowym sklep.opony-kunicki.pl/szukaj/opony-michelin-zimowe mają Michelin opony zimowe w konkurencyjnych cenach. Sam byłem zdziwiony.;)
Szambonurek
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 4-1-2017 at 07:59 AM

popieram, sklep.opony-kunicki.pl ma naprawdę atrakcyjne ceny. I lubię kupować online, to bardzo wygodne, klikasz i produkt już jest w drodze, a ty nie musisz ganiać po mieście, by go kupić, zapakować i dowieźć.;) poza tym Michelin zimą sprawdza się bardzo dobrze, sprawnie hamuje, a to ważne w zimowych warunkach…
UmUkY
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 4-1-2017 at 10:27 AM

ja ogólnie cenię markę Michelin opony zimowe i letnie mają niezłej jakości. Warto je wypróbować, w przypadku koleżanki też się mogą sprawdzić;)

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 69.8% - SQL: 30.2%]