Forum tematów wszelakich
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Czy warto wynajmować hostessy?
kurczaaaaki
Junior Member
**

Registered: 2-9-2013
Member Is Offline

[*] posted on 21-12-2016 at 12:11 AM
Czy warto wynajmować hostessy?

Zastanawiam się nad wynajęciem profesjonalnych hostess na targi na terenie Wrocławia. Czy wiecie, gdzie można znaleźć doswiadczone hostessy i czy w ogóle warto angażować hostessy do reprezentowania swojej firmy?
View user's profile View All Posts By User
Zakonnica
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 21-12-2016 at 02:17 AM

Ja uważam, że jak najbardziej warto. Oczywiście pod warunkiem, ze hostessy są osobami kompetentnymi i przygotowanymi do swoich zadań. Nie jest dobrym rozwiązaniem zaangażowanie przypadkowych dziewczyn, które mają tylko stac i się uśmiechać. Oprócz tego powinny też jak najczęsciej zapraszać ludzi do zapoznania się z ofertą danej firmy oraz powinny znac odpowiedzi na rózne pytania związane z działalnością tej firmy lub jej produktami czy usługami.
kurczaaaaki
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 21-12-2016 at 02:42 AM

Rozumiem, tylko gdzie znajde takie własnie hostessy? Masz jakąś konkretną propozycję?
Szambonurek
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 21-12-2016 at 05:28 AM

Najlepiej poszukać ich w doświadczonych agencjach hostess, które zatrudniają dużą liczbę odpowiednio wykwalifikowanych osób. Jedną z takich agencji jest ta która pod linkiem http://www.hostessy.caneli.com.pl/hotessy-wroclaw/ przedstawia swoją ofertę wynajmu hostess we Wrocławiu. Zapewnia, iż dziewczyny, które oferują swoje usługi za jej posrednictwem, są osobami sumiennymi, kontaktowymi, elastycznymi oraz lubiącymi wyzwania. Ich uroda oraz miłe usposobienie są również niewątpliwymi atutami.
kurczaaaaki
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 21-12-2016 at 07:47 AM

Dzięki za link. Przekonałeś mnie do tego, żeby wynająć hostessy w celu promowania mojej firmy. Mam nadzieję, że to dobra decyzja.

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 66.3% - SQL: 33.7%]