Forum tematów wszelakich
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Gdzie jest najwięcej komisów
Fever
Junior Member
**

Registered: 28-5-2015
Member Is Offline

[*] posted on 11-4-2016 at 04:05 AM
Gdzie jest najwięcej komisów

Miałem okazję ostatnio przejeżdżać przez ziemie wielkopolski, gdzie gdzie zauważyłem bardzo dużą liczbę komisów samochodowych. To dość zrozumiałe, bo od granicy niemieckiej dzieli te rejony niedaleko. Czy są też takie komisy, które skupują samochody od ręki. Właśnie taka transakcja mnie interesuje. Chętnie odwiedzę jeden z komisów, podobnych do tych w Gnieźnie na przykład.
View user's profile View All Posts By User
GandalfZielony
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 11-4-2016 at 06:49 AM

Tam to masz prawdziwy zawrót głowy, jeśli chcesz coś kupić. Trudno wybrać tego jednego. Ale waracając do twoich wątpliwości, to w Polsce mamy bardzo dobrą sieć kupującą, która zatrudnia odpowiedni personel do obsługi wszystkich transakcji. To sieć superautomarket.pl, w której auta przyjeżdżają i wyjeżdżają.
Elfika
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 11-4-2016 at 08:15 AM

Mają swój autokomis w Trójmieście. Jest to prężnie rozwiajaący się oddział. Lubię zdobywać nowe informacje motoryzacyjne i właśnie się o nich dowiedziałem, dlatego też piszę.
LeonAmator
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 11-4-2016 at 10:05 AM

I w Bydgoszczy skupują auta. Później samochody są przygotowywane do dalszej odsprzedaży. Sytuacja dla klienta jest bardzo czysta........
Tasiemka
Junior Member
**

Registered: 2-9-2013
Member Is Offline

[*] posted on 11-4-2016 at 11:25 AM

Chciałam się wtrącić i powiedzieć, że bardzo trudno jest utrzymać autokomis Poznań akurat zalicza się do miejsc, gdzie interes kwitnie. Potrzeba sporo pracy, wysiłku i też szczęście, aby osiągnąć sukces na miarę oczekiwań. Sieć ogólnopolskich kupujących to bardzo dobry pomysł, który zaliczy odpowiednia ilość polubień.

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 43.2% - SQL: 56.8%]