Forum tematów wszelakich

Buty sportowe – opinie o Adidas Flux.

Mauwtfa_natua - 19-2-2019 at 10:00 PM

heej, pytanie do fanów sportu i biegania – jakie buty polecacie? Zastanawiam się nad adidas flux, tymi niebieskimi, ale też jestem otwarta na inne propozycje.:D

Frytka - 20-2-2019 at 12:55 AM

hmmm, opinie o butach Adidas Flux, mówisz… mam ten model od jakiegoś miesiąca i jak najbardziej jestem na tak. Są lekkie i wygodne, a niebieskie bardzo fajnie pasują do różnych stylizacji.:) choć jak się chce to można też kupić czarne. Wiem, że opinie o sportowych butach marki Adidas Flux zależą też od gustu, każdy woli inny kolor, nie?

Bronson - 20-2-2019 at 01:41 AM

mniej zwracaj uwagę na wygląd, bardziej na parametry.;) choć masz szczęście, bo akurat adidas dba o jedno i drugie. Ale poczytaj chociaż o materiałach fluxa, są naprawdę dobrej jakości.

Afirmatorka - 20-2-2019 at 02:30 AM

to ja się wyłamię i powiem, że wolę Nike. Zobacz sobie na tej stronie https://ctxsport.com/sklep/nike/ ile jest fajnych modeli do wyboru. Też fajnie wyglądają i są solidne. A sklep Nike ma dość korzystne promocje i przejrzyście opisaną rozmiarówkę. Na pewno znajdziesz coś idealnego.

Mauwtfa_natua - 20-2-2019 at 04:48 AM

dzięki, zaraz sobie przejrzę! O Nike też myślałam, ale jezcze nie szukałam modeli, jakie mają i co tam można dostać. :)

Frytka - 20-2-2019 at 07:20 AM

jak dla mnie walka między Nike i Adidasem jest trochę bezsensowna, obie marki są super i tyle. Najlepiej sobie po prostu próbować, co najwygodniejsze.;)