Forum tematów wszelakich

Szukam łóżeczka turystycznego – pomocy!

Frytka - 22-11-2017 at 10:32 PM

Cześć, wybieramy się z mężem na wakacje. Pierwsze od dłuższego czasu. Oczywiście maluszka też musimy zabrać. Tutaj właśnie pojawia się problem. Nie mamy łóżeczka turystycznego. Moglibyście jakieś nam polecić?

Elfika - 23-11-2017 at 12:27 AM

Generalnie myślę, że tutaj nie ma większych różnic pomiędzy różnymi modelami. Łóżeczko turystyczne i tak będziesz wykorzystywać maksymalnie kilka razy w roku, a najczęściej pewnie z raz bądź dwa. Kup niedrogie z dobrymi opiniami, a na pewno będzie w porządku.

LeonAmator - 23-11-2017 at 02:30 AM

Nie zgodzę się kompletnie. Akurat łóżeczko powinno zostać dostosowane do norm bezpieczeństwa i potrzeb. Przecież nic nie może się stać maluchowi. Podobnie równie ważna jest kwestia materiałów, z których wykonano łóżko. Na niektóre dziecko może mieć uczulenie.

WrednaZolza - 23-11-2017 at 05:04 AM

Kolega ma w 100-procentach rację i możesz się posłuchać jego rad. Dodatkowo jeżeli chodzi o takie łóżeczka turystyczne, to warto zajrzeć pod link https://wyprawkowy.pl/lozeczka-turystyczne-120. Kupiłam tam parę lat temu jeden z modeli i służy nam już dość długo, a dodam, że jesteśmy niemałymi podróżnikami.

Frytka - 23-11-2017 at 08:02 AM

Super! Dzięki! Też nie zgadzam się, że dobór łóżeczka turystycznego nie ma znaczenia. Otóż ma i to ogromne. Jeszcze raz dzięki. Łóżeczko już zamówione – mam tylko nadzieję, że przyjdzie jeszcze przed naszym wyjazdem:)