Forum tematów wszelakich

Poszukuję wielofunkcyjnego wibratora dla dwojga – coś polecicie?

kurczaaaaki - 17-9-2017 at 06:34 PM

Czytałem ostatnio o jakichś wibratorach, które stymulują oboje kochanków. Przyznam szczerze, że mnie to trochę zaintrygowało. To, że potencjalnie ja i moja dziewczyna moglibyśmy odnosić jeszcze dodatkowe wrażenia z seksu… brzmi interesująco. Tylko nie wiem, gdzie coś takiego dostanę, bo wszędzie są raczej zwykłe wibratory.

Szambonurek - 17-9-2017 at 08:41 PM

A w jaki sposób miałoby to was stymulować oboje, bo chyba nie rozumiem?

WrednaZolza - 17-9-2017 at 10:18 PM

To mało jeszcze wiesz o gadżetach erotycznych, kolego :) Oprócz tego, że oczywiście partner może pieścić swoją partnerkę wibratorem (mój narzeczony tak robi… lubi patrzeć;), to jeszcze są specjalne nakładki wibracyjne na penisa. Chba nie muszę mówić, jaki jest efekt?

UmUkY - 17-9-2017 at 11:03 PM

O… wow… no nie powiem, brzmi to ciekawie. To znaczy, słyszałem, że chyba jedna firma coś takiego wypuściła… Durex?

WrednaZolza - 18-9-2017 at 12:22 AM

Ale ja mówię o takich już wiesz.. high tech ;) Wielofunkcyjne wibratory, które można znaleźć w sexschopach to nie tylko pierścień wibracyjny, ale całe urządzenie, które nakłada się na prącie. Dodatkowo może mieć specjalną konstrukcję, która pozwala pieścić w czasie stosunku także łechtaczkę. Ja sama osobiście odjeżdżam przy czymś takim.

Afirmatorka - 18-9-2017 at 01:15 AM

Brzmi to interesująco :) Sama chętnie bym czegoś takiego spróbowała… ale chyba jestem zbyt mało pewna w łóżku?

WrednaZolza - 18-9-2017 at 04:03 AM

A to czemu kochana?

Afirmatorka - 18-9-2017 at 05:49 AM

Przez rozmiar biustu, niestety :(

WrednaZolza - 18-9-2017 at 06:13 AM

Nie wygłupiaj się :) Każdy biust jest piękny :) ale jeśli już masz z tym problem, to polecam specjalne kremy powiększające piersi. Dzięki nim możesz je ujędrnić i unieść. Wiesz… będą wyglądały wtedy bardzo kusząco ;) Są jeszcze do tego na przykład tabletki, ale to już od Ciebie zależy, co wybierzesz.

Afirmatorka - 18-9-2017 at 08:55 AM

Może rzeczywiście… dzięki za pomysł :)