Forum tematów wszelakich

Gdzie znajdę sprawdzony i rzetelny internetowy sklep ortopedyczny.

Szambonurek - 1-9-2017 at 12:56 AM

Ponieważ u mnie w okolicy nie ma takiego sklepu a potrzebuję zamówić kilka rzeczy szukam czegoś w internecie. Niestety już raz zapłaciłem firmie która nawet nie istniała. Możecie mi coś doradzić?

Frytka - 1-9-2017 at 02:45 AM

Jest w sieci sporo takich sklepów ale rozumiem że jesteś zrażony. Jak interesuje cię internetowy sklep ortopedyczny możesz zobaczyć ofertę na https://www.ortomedyczny.pl/. Nawet nie znam więcej takich sklepów które działają online.

Mauwtfa_natua - 1-9-2017 at 03:59 AM

Jeżeli mieszkasz w małej miejscowości to może takiego sklepu nie być ale praktycznie w większości miast gdzie jest szpital obok znajdzie się sklep z artykułami medycznymi. Może warto wsiąść do auta i przejechać się do najbliższego szpitala?

Bronson - 1-9-2017 at 06:28 AM

Zdradzisz nam tajemnicę czego dokładnie szukasz? Może akurat nie do końca sklep medyczny jest ci potrzebny a to co potrzebujesz da się znaleźć u jakiegoś normalnego sprzedawcy w internecie?

Szambonurek - 1-9-2017 at 07:13 AM

Potrzebuję kupić dla żony gorset. Mówię oczywiście o takim na problemy z kręgosłupem. Do miasta w którym jest szpital mam znaczny kawałek dlatego chciałem to zamówić przez internet.

LeonAmator - 1-9-2017 at 08:44 AM

Akurat gorset to poważna rzecz więc czegoś takiego nie kupisz na allegro albo innym tego typu portalu. Musi to być dobry sklep żeby zbytnio nie obciążał kręgosłupa tylko wspomagał jego regeneracje. Wydaje mi się że na tej stronie o której pisała koleżanka wyżej powinno być coś takiego :)