Forum tematów wszelakich

Szukam przedszkola przyrodniczego w Poznaniu. Zna ktoś takie miejsce?

Szambonurek - 28-8-2017 at 12:05 AM

Pytanie jak w temacie. Szukam przedszkola przyrodniczego w tym mieście. Mieszkam tu od niedawna a moja córka chodziła do takiego we Wrocławiu. Znacie może takie miejsce u was w mieście? Pytam mieszkańców bo oni najlepiej będą wiedzieć ;)

Frytka - 28-8-2017 at 03:01 AM

A w której części miasta mieszkasz? Mam jedno fajne przedszkole które prowadzi moja znajoma tylko one jest we wschodniej części miasta i nie wiem czy takie położenie będzie ci odpowiadać :)

Szambonurek - 28-8-2017 at 03:23 AM

Najlepiej żeby było to gdzieś na naramowicach bo akurat tutaj mam mieszkanie. Oczywiście jeżeli będzie gdzieś w miarę blisko a przedszkole będzie warte uwagi to też to wezmę pod uwagę ;)

Elfika - 28-8-2017 at 04:57 AM

Jak interesuje cię przedszkole przyrodnicze w Poznaniu to możesz sobie zajrzeć na stronę pod linkiem tutaj. Bardzo fajne miejsce, pełne pozytywnego humory, dobrej zabawy i wielu ciekawych zajęć. Moje dziecko chodziło tam przez 2 lata ale teraz czas na szkołę ;)

Szambonurek - 28-8-2017 at 06:02 AM

A czy to przedszkole jest gdzieś w tych okolicach co pisałem? Znalazłem kilka fajnych miejsc ale wszystkie strasznie daleko.

Elfika - 28-8-2017 at 08:34 AM

Dokładnie tam gdzie chcesz. Powinieneś mieć bardzo blisko chociaż to osiedle też nie jest specjalnie małe. Na stronie masz adres to znajdziesz sobie na mapie gdzie to jest :) Według mnie to jedno z najlepszych wyborów dla twojego dziecka. Na pewno dużo się tam nauczy ;)