Forum tematów wszelakich

Polecany sklep internetowy z meblami do wyposażenia biura

Mauwtfa_natua - 14-8-2017 at 01:46 AM

Witam forumowiczów :). Potrzebuję namiarów na sprawdzony sklep internetowy z dobrymi meblami do wyposażenia biura. Nie jestem jeszcze zorientowana na konkretny styl także możecie polecać co tylko wam się na myśl nawinie. Jedyne o co prosze to zeby meble były nietuzinkowe, coś reprezentujące. Mam nadzieję że chociaż troche mnie rozumiecie :). Pozdrawiam i dziękuję.

UmUkY - 14-8-2017 at 02:52 AM

Skoro Twoja wizja nie ma żadnego kształtu to warto pogadać ze stolarzem i poprosić go o kilka projektów. Może podłapiesz przy okazji jakieś inspiracje. Pozdrawiam.

Fever - 14-8-2017 at 04:40 AM

Na twoim miejscu szukałbym w tym sklepie - http://mebleramadan.pl/meble-pracownicze/Meble-biurowe. Za nieduże pieniadze kupisz stylowe i gustowne wyposażenie biura ktore bedzie pasowało właściwie do każdego profilu prowadzonej działalności - wszędzie tam gdzie pojawia się klient. Warto rozważyć właśnie takie nietypowe meble bo coraz wiecej firm decyduje się na klimatyczne rozwiazania ktore nastrajają klientów tak jakby byli w innym miejscu niż tam gdzie załatwia sie sprawy.

Afirmatorka - 14-8-2017 at 06:23 AM

Przepraszam za zmianę tematu ale szukam komódek indyjskich. Interesują mnie prawdziwe drewniane meble nie żadne podróbki. Gdzie mogę coś takiego dostać?

WrednaZolza - 14-8-2017 at 07:53 AM

Hejka! Komody indyjskie również znajdziesz w tym sklepie o którym pisali wyżej. Zajrzyj w ten link: http://mebleramadan.pl/nowosc. Co do jakości to będziesz zadowolona bo też szukałam solidnego, drewnianego mebla który coś sobą reprezentuje i ma w sobie wiecej głebi niż meble z płyty. Udało mi się kupić naprawdę tanio bo ceny w tym sklepie są mniej wiecej o połowe niższe niż u mnie w mieście. Polecam i pozdrawiam.

Afirmatorka - 14-8-2017 at 09:31 AM

Dziękuję że odpisałaś bo właśnie o to mi chodziło. Nie powinnam sie zawieźć bo widze ze myslimy podobnie i podobnych rzeczy szukamy w meblach :). Przez 6 lat biegałam po stancjach gdzie nie mogłam dołożyć niczego od siebie wiec mam olbrzymią ochotę stworzyć takie wnętrze jakie mi się marzy, dzięki raz jeszcze za pomoc.

WrednaZolza - 14-8-2017 at 10:14 AM

Drobiazg, miło że moje zdanie mogło się na coś przydać. Wiem o co chodzi z tymi stancjami bo też się trochę ciągałam po obcych mieszkaniach jak chyba z resztą każdy. Miłego meblowania w takim razie i wszystkiego dobrego.

Afirmatorka - 14-8-2017 at 12:55 PM

Dzięki :)