Forum tematów wszelakich

Potrzebuje zamowic amortyzatory gumowo metalowe

Szyyyyyybka - 4-7-2017 at 11:40 PM

Dopiero co wdrazam się w dzialanie firmy. No i teraz szukam jakiegos zakładu produkcyjnego który moglby mi zrobic amortyzatory gumowo metalowe no ale wazna jest tez cena… żeby nei było za drogo. Cos macie sprawdzonego?

Tasiemka - 5-7-2017 at 01:04 AM

Wiadomo ze każdy sprzet maszyna która ma drgania to potrzebuje amortyzatorów gumowo metalowych po prostu aby tak nie rzucalo nia z prawa na lewą :P hehe

Frytka - 5-7-2017 at 01:58 AM

Zamowic amortyzatory możesz przez neta żadna filozofia po prostu w wyszukiwarce znajdz.

Bronson - 5-7-2017 at 04:50 AM

Jakby każdy problem można było za pomoca wyszukiwarki rozwiązać to byloby cudownie hehe : P

LeonAmator - 5-7-2017 at 06:43 AM

Jest firma ze Słupska która się zajmuje produkcją wyrobow gumowych i wlasnie tez gumowo metalowych robia rozne mieszanki i rozne cuda to może z nimi sprobuj cos podziałać?

Frosty - 5-7-2017 at 07:36 AM

To cos mi się wydaje ze piszesz o tej firmie guma-pomorska.pl/ tak? To ja akurat ich znam bo mi swego czasu robili uszczelki jak miałem jeszcze zakład z kosiarkami… No fakt oni robią z mieszanek NR CR NBR i cos tam jeszcze. No i tez te amortyzatory gumowo metalowe bo jak sa rotacje uderzenia to bez tego ani rusz to wiadomka :P

LeonAmator - 5-7-2017 at 08:39 AM

A to oni tak się nazywaja... spoko :P