Forum tematów wszelakich

Szukam dobrego sklepu z damskimi rajstopami – polećcie jakiś.

WrednaZolza - 23-6-2017 at 02:47 AM

Czy wiecie dziewczyny jak trudno dostać fajne rajstopy w małej miejscowości? Niektóre z Was pewnie wiedzą inne znowu nie, więc ja podpowiem, że jest to praktycznie niemożliwe. Na szczęście jest internet i tutaj można z kolei nieco bardziej poszaleć. Szukam dobrego sklepu, gdzie nie tylko kobiety mogą dobrze kupić :)))

Afirmatorka - 23-6-2017 at 03:08 AM

Faktycznie zakupy w sklepach w sieci są nie tylko wygodniejsze, ale przede wszystkim asortyment jest większy. Wiem, bo sama robię tego rodzaju zakupy od wielu miesięcy. Tradycyjne zakupy ograniczam z kolei tylko do artykułów spożywczych. Rajstopy z całą pewnością kupisz w sklepiej mijo24.pl, który jest czynny oczywiście przez całą dobę :)))

WrednaZolza - 23-6-2017 at 06:04 AM

No i to też jest ogromny plus, bo zakupy można robić wtedy kiedy się chce...

Elfika - 23-6-2017 at 06:29 AM

O tak, mając dzieci to czasami dopiero po północy można znaleźć czas chwilę skupienia. Sklep, o któym koleżanka piszę to prawdziwa skrbnica jeśli chodzi o rajstopy damskie sklep po prostu nie z tej ziemi jeśli chodzi o wyposażenie. Całość oferty jest dostępna tutaj mijo24.pl/, a oferta cały czas jest poszerzana.

Frytka - 23-6-2017 at 08:00 AM

Jak dla mnie bardzo fajne jest to, żę w ofercie jest bardzo wiele marek, które do tej pory były raczej cieżko dostępne. A tutaj mijo24.pl/manufacturer/fiore można kupić rajstopy Fiore, które są moimi ulubionymi. Często je zakłądam do pracy...

kurczaaaaki - 23-6-2017 at 09:07 AM

Moja żona też często robi zakupy w tym sklepie, bo jak twierdzimożna tam kupić i rajstopy i pończochy na każdą okazję. Jeśli można kupować kilka rzeczy w jednym miejscu, to według niej nie ma sensu już nigdzie indzuej szukać.