Forum tematów wszelakich

Tanie pranie tapicerki samochodowej w Poznaniu – możecie kogoś polecić?

karafka - 20-6-2017 at 12:14 AM

Nie jestem w stanie sama doczyścić tapicerki samochodowej po poprzednim właścicielu niedawno kupionego auta i pomyślałam o profesjonalnym czyszczeniu. Bardzo często widzę takie oferty więc pewnie nie miałabym problemu ze znalezieniem takich usług, zwłaszcza w Poznaniu ale zależałoby mi na świetnym efekcie ale jednocześnie dobrej cenie. Może znacie jakąś dobrą ale niedrogą firmę czyszczącą tapicerki?

Frytka - 20-6-2017 at 12:56 AM

Jak zależy ci na dobrym efekcie to nie patrz na cenę, po co ci wydawać pieniądze na usługę z której nie będziesz zadowolona nawet jeśli to nie będą małe pieniądze. Już lepiej od razu dopłacić

WrednaZolza - 20-6-2017 at 01:20 AM

Nie zgadzam się z przekonaniem że tylko to co drogie musi być dobre :) zwłaszcza znając naprawdę dobrą firmę oferującą pranie tapicerki samochodowej w Poznaniu za nieduże pieniądze. Tutaj można zapoznać się ze szczegółami http://ecomyjnia-poznan.pl/dla-auta/czyszczenie-tapicerki-samochodowej/ i znaleźć cennik, sądzę że każdy dojdzie do wniosku że ceny są bardzo ok

karafka - 20-6-2017 at 03:47 AM

Faktycznie myślałam że to będzie więcej kosztowało, a mam mały samochód :) fajnie

WrednaZolza - 20-6-2017 at 05:45 AM

No i przede wszystkim jakość usług jest bardzo wysoka, czyszczenie gorącą parą usuwa też roztocza i inne alergeny więc jest nie tylko ładnie ale i higienicznie czysto. Firma Bogucki Eco Wash sprząta też w domu, między innymi tym samym sposobem czyszczą wykładziny i to też bardzo polecam, wyglądaja jak nowe i nie trzeba bać się chorób

karafka - 20-6-2017 at 07:06 AM

Nad tym się nie zastanawiałam chociaż nie cierpię sama czyścić dywanów i nigdy nie jestem zadowolona z efektów :) Może i na to się zdecyduję. Bardzo dziękuję za polecenie tej firmy. Pozdrawiam.