Forum tematów wszelakich

Godna uwagi agencja detektywistyczna z doświadczeniem?

Bronson - 11-6-2017 at 10:38 PM

Poszukuję dobrego detektywa który ma praktykę w sprawach natury gospodarczej. Chodzi generalnie o usługi związane z ochroną mojego biznesu przed zakusami konkurencji itp. bo rozmaicie bywa. Jak moglibyście polecić mi kogoś to fajnie będzie :)

Frosty - 12-6-2017 at 12:08 AM

Ogólnie to w samej Warszawie jest wiele biur, część już obecnych na rynku dłuższy czas, inne z kolei powstały stosunkowo niedawno. Nie umiem jednak powiedzieć które jest najlepsze.

Elfika - 12-6-2017 at 02:29 AM

Poszukaj opinii na temat poszczególnych detektywów, to chyba najłatwiejszy sposób żeby znaleźć kogoś dobrego w tych sprawach.

Sarah - 12-6-2017 at 03:25 AM

U mnie świetnie wypadła ta agencja detektywistyczna, polecam - detektywrudnicki.pl/. Chodziło między innymi o podsłuch w firmie, do tego nieciekawe działania jednej z rywalizujących ze mną firm. Udało się kwestię rozwiązać, nie da się zaprzeczyć że bez agencji nie byłoby to możliwe. Cenowo nie wyszło źle ;)

WrednaZolza - 12-6-2017 at 03:40 AM

Wiem że mój mąż swego czasu prosił o pomoc detektywa bo podejrzewał jednego z zainteresowanych spółką o powiązania z przestępcami. I dzięki temu zdecydował żeby z gościem w kontakty nie wchodzić.

Tasiemka - 12-6-2017 at 04:46 AM

Detektywów jest coraz więcej, niestety tylko część naprawdę świadczy usługi na wysokim poziomie. Ale o biurze, które wspomnieliście, słyszałam że jest jednym z lepszych nie tylko w stolicy.

LeonAmator - 12-6-2017 at 06:41 AM

Mam wrażenie że duża liczba klientów agencji detektywistycznych to właśnie są przedsiębiorcy.