Forum tematów wszelakich

Czy są Wam znani jacyś dobrzy konsultanci ślubni?

Frytka - 10-4-2017 at 10:04 PM

Dzień dobry. Ślub i wesele (a jakże!) zbliżają się wielkimi krokami. Jak to bywa w takich sytuacjach stres rośnie odwrotnie proporcjonalnie - im mniej dni, tym więcej stresu. ;) A jako że ukochany zaczął niedawno nową pracę, boimy się, że nie uda nam się dopiąć wszystkich szczegółów. Pomyśleliśmy więc, żeby skontaktować się z jakimś konsultantem. Jednakże nikt spośród naszych znajomych nie miał nigdy do czynienia z kimś takim. Dlatego będę wdzięczna za wszelkie rekomendacje.

Afirmatorka - 10-4-2017 at 11:59 PM

Cześć. Doskonale rozumiem, co przeżywasz. Sama nie tak dawno przez to przechodziłam. Ale nie ma się co obawiać, obecnie na rynku działają naprawdę skuteczni konsultanci ślubni. Mogę nawet polecić tę firmę: inspiro-wedding.pl. Pełen profesjonalizm. Na pewno będziecie zadowoleni.

Bronson - 11-4-2017 at 12:08 AM

Zawsze istnieje jeszcze możliwość powierzenia organizacji rodzicom, jeśli tylko dopisuje im zdrowie i mają czas. :)

Frytka - 11-4-2017 at 02:17 AM

U nas rodzice odpadają. Przedsięwzięcie jest dość mocno zaawansowane logistycznie (pochodzimy z odległych miast). Dla rodziców mogłoby to być zbyt trudne i stresujące. Już sam fakt, że zaoferowali pomoc finansową, bardzo dużo dla nas znaczy. :)

Mauwtfa_natua - 11-4-2017 at 04:50 AM

Ja też mogę polecić Inspiro! Dokładnie to, co napisałaś - skuteczni konsultanci ślubni. Mój przykład pokazuje, że nie ma dla nich rzeczy niemożliwych. Wybraliśmy sobie uroczystość i zabawę w plenerze, ale że prognozy były tragiczne (co się spełniło), postanowiliśmy przenieść wszystko pod dach. Udało się, a koszty całkiem zręcznie zminimalizowali.

Frytka - 11-4-2017 at 07:06 AM

Super! Brzmi to naprawdę świetnie. Właśnie na kimś takim by mi zależało, żeby naprawdę angażował się w sprawę, prawie jak sami państwo młodzi. Skontaktuje się z nimi i zobaczę, co będzie. Dzięki wielkie! Trzymajcie się!

Mauwtfa_natua - 11-4-2017 at 08:15 AM

Bardzo proszę. No i wszystkiego dobrego życzę na nowej drodze życia. Oby Wasz ślub i wesele były imponującym startem. :)