Forum tematów wszelakich

Gdzie znajdę spółki z oo na sprzedaż?

Bronson - 2-3-2017 at 08:46 PM

Witam wszystkim, poszukuje firmy, która zajmuje się sprzedażą spółek z oo głównie w Poznaniu, ale także poza nim. Czy ktoś zna jakąś?

Mauwtfa_natua - 2-3-2017 at 10:10 PM

Witaj, razem z mężem w zeszłym roku zakupiliśmy nową spółkę, aby rozpocząć swoją własną działalność. Istnieje także możliwość kupienia spółek z historią, co też wydaje się ciekawym rozwiązaniem. Ogólnie sprzedażą spółek z oo zajmuje się LTD Solutions z Poznania, swoją siedzibę mają na ulicy Szamotulskiej.

Frytka - 2-3-2017 at 11:59 PM

Cześć, jeżeli chodzi o spółki z oo na sprzedaż to mogę polecić Ci bardzo dobrą firmę z Poznania, z której sama skorzystałam. Informacje na ich temat znajdziesz pod adresem: http://ltd-solutions.pl/gotowe-spolki/sprzedaz-spolek-z-oo/, gdzie umieścili ogólne informacje dotyczące sprzedaży ale też aktualne oferty, możesz się z nimi zapoznać.

Bronson - 3-3-2017 at 02:59 AM

Dziękuje Wam za podpowiedź. Mam jeszcze pytanie do osób, które są doświadczone w tym temacie– jakie dokumenty muszą posiadać spółki z oo na sprzedaż, tak aby wszystko było załatwione zgodnie z przepisami?

Fever - 3-3-2017 at 05:35 AM

Witaj, dokumentów jest trochę wiadomo, najważniejsze to żeby spółki z oo na sprzedaż posiadały: umowę spółki z kodami PKD, nadany nr KRS, REGON, NIP, VAT / VAT UE.

Szambonurek - 3-3-2017 at 07:53 AM

Co do dokumentacji spółek z oo na sprzedaż to przy kupnie dostajesz pełny, jasny obraz sytuacji finansowej, organizacyjnej przedsiębiorstwa, z którym się zapoznajesz. Firma którą polecała wcześniej moja poprzedniczka jest godna uwagi – szczegółowo sprawdzają wszystkie spółki zanim wystawią je na sprzedaż.

GandalfZielony - 3-3-2017 at 08:08 AM

Cześć, także polecam ci wspomnianą wcześniej firmę – pracuje tam specjaliści, którzy ci chętnie doradzą i wytłumaczą cały proces zakupu spółki.