Forum tematów wszelakich

Doradztwo podatkowe dla małej firmy

kurczaaaaki - 4-1-2017 at 11:57 PM

Witam serdecznie. Prowadzę własną działalność i poszukuje obecnie firmy, która zajęła by się kwestiami związanymi z podatkami. Sam osobiście się na tym kompletnie nie znam, dlatego wolę zdać się na doświadczonych specjalistów w tej dziedzinie. Czy ktoś z Was korzystał z takich usług i mógłby mi polecić dobrą i sprawdzoną firmę?

Szambonurek - 5-1-2017 at 02:52 AM

Witaj, co do podatków to także mam z tym problem i zawsze korzystam z firm zewnętrznych. Ostatnio audyt przeprowadzała mi znakomita firma, której ofertę znajdziesz na stronie: http://swgk.pl/pl/doradcy-podatkowi, gdzie szczegółowo opisali zakres swoich działań. Polecam. Wykonali pracę na najwyższym poziomie.

WrednaZolza - 5-1-2017 at 04:17 AM

Witajcie, zgodzę się z moim poprzednikiem co do proponowanej firmy. Są to doskonali specjaliści, którzy znają się na swojej pracy. Mają wieloletnie doświadczanie i dużą wiedzę, co widać po efektach.

Sarah - 5-1-2017 at 06:51 AM

Hej, ja także korzystałam z ich usług w zakresie podatków i muszę przyznać, że wykonali świetną pracę. Przygotowany przez nich raport był bardzo dokładny, a dodatkowe uwagi i sugestie wpłynęły pozytywnie na funkcjonowanie całej firmy.

Szakal - 5-1-2017 at 09:21 AM

Zdecydowanie zgadzam się z moimi poprzednikami. Firma obsługuje wiele firm w całej Polsce i to na najwyższym poziomie. Ja i wielu moich znajomych od kilku lat korzystamy z ich usług i wszyscy mamy taką samą opinię na ich temat – polecamy!