Forum tematów wszelakich

Michelin opony zimowe - prowadzenia, a cena?

WrednaZolza - 4-1-2017 at 04:35 AM

Ostatnio często słyszę o marce Michelin, mają głośne reklamy. Zastanawiam się czy rzeczywiście opłaca się je kupować? Jaka jest jakość prowadzenia? Dodam, że nie mieszkam w mieście, tylko na obrzeżach i zależy mi na pewnych dojazdach o każdej porze roku… Wiadomo jak potrafi być zimą. Mieszkam za taką stromą górką i jak jest ślisko to ze starymi oponami naprawdę mam problem, by podjechać. Szukam opon, które byłyby trochę stabilniejsze…

Michelin opony zimowe - prowadzenia, a cena?

Afirmatorka - 4-1-2017 at 04:46 AM

No niestety mieszkanie na obrzeżach ma swoje wady.;) I znam ten ból stromych górek. I nieodśnieżonych dróg. Czasem to naprawdę masakra… Ale od roku jeżdżę na Michelin i czuję różnicę. To chyba kwestia projektu opony, lepiej trzymają się podłoża i mniej wariują. Mam model ALPIN 5 ZP.:)

Michelin opony zimowe - prowadzenia, a cena?

kurczaaaaki - 4-1-2017 at 07:42 AM

Dobrze się prowadzi. Michelin to gwarancja jakości… W tym przypadku reklamy nie mijają się z prawdą. A jeśli chodzi o ceny to zależy na jaką trafisz okazję i gdzie kupujesz. Na przykład w tym sklepie internetowym sklep.opony-kunicki.pl/szukaj/opony-michelin-zimowe mają Michelin opony zimowe w konkurencyjnych cenach. Sam byłem zdziwiony.;)

Michelin opony zimowe - prowadzenia, a cena?

Szambonurek - 4-1-2017 at 07:59 AM

popieram, sklep.opony-kunicki.pl ma naprawdę atrakcyjne ceny. I lubię kupować online, to bardzo wygodne, klikasz i produkt już jest w drodze, a ty nie musisz ganiać po mieście, by go kupić, zapakować i dowieźć.;) poza tym Michelin zimą sprawdza się bardzo dobrze, sprawnie hamuje, a to ważne w zimowych warunkach…

Michelin opony zimowe - prowadzenia, a cena?

UmUkY - 4-1-2017 at 10:27 AM

ja ogólnie cenię markę Michelin opony zimowe i letnie mają niezłej jakości. Warto je wypróbować, w przypadku koleżanki też się mogą sprawdzić;)