Forum tematów wszelakich

Czy wywiad gospodarczy pomaga w ściąganiu długów?

GandalfZielony - 9-12-2016 at 04:54 AM

Kilka dnia temu główna księgowa mojej firmy poinformowała mnie o wielu zaległościach w płaceniu faktur przez moich klientów. Wiem, że ich sytuacja finansowa nie jest wcale zła, więc chciałbym to potwierdzić i ewentualnie udowodnić gdzie trzeb. Czy wywiad wykonany przez detektywów przyda się w takiej oficjalnej walce?

Sarah - 9-12-2016 at 05:19 AM

Zdecydowanie pomoze Ci w prowadzeniu komunikacji z dłużnikiem. Ja swego czasu korzystałam już z takiej opcji i jest to świetne rozwiązanie. Oczywiście znajdą się i tacy, dla któych bedzie potrzeba pójść jeszcze dalej, ale i tak dużo osiągniesz i ściągniesz :)))

Frytka - 9-12-2016 at 05:32 AM

Polecam Ci usługi firmy detektywipl.pl, bo to najlpeszy specjalsita w tej dziedzinia. Odzyskali pośrednio dla mnie mnóstwo pieniędzy, za co im bardzo jestem wdzięczny. Samemu nie ma co działać, bo można tylko niektórymi działaniami pogorszyć sprawę.

GandalfZielony - 9-12-2016 at 05:51 AM

Zdaję sobie z tego sprawę.

LeonAmator - 9-12-2016 at 06:15 AM

Przy wyborze firmy, która przeprowadzi dla Ciebie wywiad gospodarczy względem kontrahenta kieruj się opiniami innych. Firma, o której pisze koleżanka to faktycznie ścisła czołówka w kraju. Zajrzyj tutaj detektywipl.pl/uslugi/wywiad-gospodarczy.html i bądź na bieżąco z ich ofertą.

GandalfZielony - 9-12-2016 at 06:37 AM

Z miłą chęcią zajrzę...

LeonAmator - 9-12-2016 at 08:09 AM

Działąją kompleksowo, więc może i w innych sprawach bedą Ci pomocni, jeśli takiej pomocy rzecz jasna oczekujesz...